ما را در جامعه های مجازی دنبال کنید.

میدان پالیزی، خیابان شهید قندی، پلاک 76، واحد 4 و 13
ایران ، تهران

درباره ما

شرکت بازرسی پرنیان پایش اندیشه کادوس با بهره گیری از مهندسین جوان و مدیران با تجربه در سال 2009 تاسیس گردیده است. این شرکت به عنوان یکی از شرکت های معتبر بازرسی بین المللی در زمینه بازرسی فنی با کسب گواهینامه ISO/IEC 17020:2012 در زمینه بازرسی جایگاه های CNG و کالا از مرکز ملی تایید صلاحیت و کالاهای وارداتی و صادراتی از سازمان ملی استاندارد ایران و ISC 9001:2015 از DAS انگلستان تحت اعتبار UKAS ارائه خدمات می نماید.

حوزه های خدمات قابل ارائه توسط این شرکت شامل انجام کلیه مراحل بازرسی فنی پیش از حمل، بازرسی پس از نصب تجهیزات در طرح ها و پروژه های صنعتی، بازرسی کالاهای وارداتی و صادراتی در زمینه های مواد غذایی با عضویت در GAFTA محصولات کشاورزی، مواد نفتی و پتروشیمی، مواد معدنی، کالاهای مصرفی و صنعتی، بازرسی کمی و کیفی از فرآورده های و محصولات تولیدی، تایید اصالت فروشنده و پروفرما و ارائه خدمات آموزسی با تاییدیه مراکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد در زمینه های تدوین استاندارد، سیستم های مدیریت کیفیت، تکنیک های کیفیت و فنی و مهندسی در رشته خودرو و نیرو محرکه می باشد.

شرکت بازرسی پرنیان پایش اندیشه کادوس از بدو تاسیس تاکنون
شرکت بازرسی پرنیان پایش اندیشه کادوس در سال 2009 توسط جمعی از مهندسین جوان و مدیران با تجربه تاسیس شد. پس از دریافت پروانه های بازرسی خود از سازمان ملی استاندارد ایران، در ابتدا فعالیت های خود را در راستای استانداردسازی واحد های تولیدی و مشارکت در زمینه تدوین استاندارد های ملی آغاز کرد. در سال 2011 و با اجباری شدن اخذ مجوز از شرکت های بازرسی در هنگام ثبت سفارش کالاهای وارداتی ، شرکت بازرسی پرنیان پایش اندیشه کادوس به عنوان دومین شرکت بازرسی میان سایر شرکت های بازرسی مطرح و موقعیت خود را میان سایر شرکت های بازرسی تثبیت نمود. همزمان با حفظ موقعیت، تلاش هایی در راستای عقد قرارداد با شرکت های بازرسی خارجی انجام نمود که در نهایت موجب افزایش حوزه های بازرسی گردید. در سال 2014 و با افزایش اهمیت بازرسی جایگاه های CNG، شرکت بازرسی پرنیان پایش اندیشه کادوس موفق به اخذ اولین گواهینامه ISO 17020 خود از مرکز تایید صلاحیت ایران گردید.در سال 2017 شرکت بازرسی پرنیان پایش اندیشه کادوس دومین گواهینامه ISO 17020 خود را نیز در زمینه بازرسی کالا دریافت نمود. شرکت بازرسی پرنیان پایش اندیشه کادوس با بهره گیری از کارشناسان مجرب، تجهیزات بازرسی پیشرفته و به روز آماده ارائه خدمات بازرسی در زمینه های:
• مواد غذایی، محصولات کشاورزی و روغن های گیاهی؛
• نفت، مواد نفتی و پتروشیمی؛
• مواد معدنی؛
• کالاهای مصرفی: قطعات خودرو، لوازم برقی و الکترونیکی، تجهیزات اداری، رایانه، نساجی و شیمیایی، لوازم مکانیکی، لوازم برقی خانگی، لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات پلیمری و سلولزی، لوازم صوتی و تصویری، مجموعه تلفن، لوازم ورزشی و اسباب بازی؛
• کالاهای صنعتی: ماشین آلات صنعتی، تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی و مکانیکی و صنایع فلزی، مخازن تحت فشار؛
وارداتی و صادراتی در اروپا، آسیا و اقیانوسیه،آمریکا و کانادا می باشد.
خدمات بازرسی
1. بازرسی بانکی
• صدور گواهی IC بانکی-ارزی کلیه کالاهای وارداتی خریداری شده که هزینه آن از طریق بانک پرداخت شده است نیاز به ارائه گواهی بازرسی IC میباشند.
• صدور گواهی IC بانکی-اعتبار اسنادی داخلی
کلیه شرکت های تولیدی که مواد اولیه خود را از تولیدکنندگان داخلی تامین نموده و هزینه خرید آنرا از طریق گشایش اعتبار اسنادی نزد بانک تامین نمایند نیازمند گواهی بازرسی IC می باشند. • بررسی اصالت سازنده، قیمت پروفرما این خدمات به شرکت هایی ارائه می گردد که درخواست گشایش اعتبار اسنادی نزد بانک به منظور تهیه ماشین آلات خطوط تولید خود را دارند.
2. صدور گواهی COI جهت ارائه به اداره استاندارد
بر اساس قانون سازمان ملی استاندارد ایران، واردات کالاهای مشمول استاندارد اجباری ملزم به ارائه گواهی بازرسی COI می باشد. این گواهی با توجه به نوع کالا، پس از انجام بازرسی، نمونه برداری و انطباق کالا با استاندارد در مبدا یا مقصد صادر میگردد.
3. بازرسی و نمونه برداری از واحد های صنعتی و تولیدی متقاضی اخذ نشان استاندارد واحد های صنعتی و تولیدی متقاضی اخذ نشان استاندارد طبق قوانین سازمان ملی استاندارد ایران میبایست به صورت ادواری توسط شرکت های بازرسی تحت قرارداد ادارات استاندارد استانی مورد بازرسی قرار گیرند و از کالاهای تولیدی مطابق روش های مدون نمونه برداری گردد. این شرکت بازرسی با بهره مندی از کارشناسان با تجربه و آموزش دیده در امر نمونه برداری طبق جداول AQL ، استاندارد های مرجع و دستورالعمل های سازمان استاندارد آمادگی ارائه خدمات نمونه برداری می باشد.
4. بازرسی جایگاه های CNG
کلیه جایگاه های توزیع گاز طبیعی بدلیل الزامات ایمنی و وجود گاز پرفشار می بایست بصورت سالیانه مورد بازرسی قرارگیرند. این شرکت بازرسی با داشتن بازرسان خبره و با تجربه در کلیه استان های کشور و داشتن مجوز های لازم از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران آماده ارائه خدمات بازرسی جایگاه ها و نظارت بر آزمون دوره ای مخازن CNG می باشد.
5. آموزش این واحد با درک نیازهای آموزشی متقاضیان ، با بهره مندی از اساتید با تجربه در صنعت و دانشگاه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می نماید.