انعقاد تفاهم نامه با موسسه مهارت آموزی دهکده جهانی دانش و مهارت
مجموعه معظم دهکده جهانی دانش و مهارت در حوزه آموزشهای مهارتی در داخل و خارج از کشور با بهره‌گیری از اساتیدی که علاوه بر دانش آکادمیک در حوزه فعالیت خود به صورت عملی تجربه کسب کرده‌اند و همچنین نیروی انسانی مجرب و تجهیز کارگاه‌های منطبق بر استاندارد روز دنیا و نیاز بازار کسب و کار، تجربه خوب یادگیری را برای دانش پذیران خود فراهم می‌سازد.

شرکت بازرسی پرنیان پایش اندیشه کادوس فعال در امر بازرسی فنی و مهندسی، تجهیزات و کالا با توجه به رویکرد آموزش و توسعه محور، درکنار فعالیت‌های صنعتی و خدماتی، به عنوان بازوی اجرایی سازمان استاندارد، مجری برگزار کننده دوره های تخصصی فنی، مهندسی،بازرسی، مدیریت کیفیت و گردشگری نیز می‌باشد.

در جلسه‌ای با حضور جناب آقای دکتر رمضان میر عباسی، مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره شرکت پرنیان پایش اندیشه کادوس و جناب آقای دکتر حمیدرضا منصوری، مدیر عامل موسسه مهارت آموزی دهکده جهانی دانش و مهارت، تفاهم‌نامه همکاری و تعامل فی مابین دو مجموعه به امضا رسید.

هدف از انعقاد این تفاهم نامه، ایجاد همکاری در زمینه‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و برگزاری انواع همایش‌ها، سمینارها و کارگاه‌ها به منظور هم‌افزایی توانمندی‌های علمی، نیروی انسانی، فنی، اطلاعاتی، تجربه و تخصص طرفین می باشد. همچنین حضور موثر در فرایندهای ترویجی مهارت‌ها دوره‌های حرفه‌ای طرفین، برگزاری دوره‌های بین‌المللی مشترک و بلند مدت و توسعه روابط با سازمان‌ها و نهادهای خصوصی و دولتی نیز بوده است.

در این نشست از حضور سرکار خانم مهندس سید نقوی (مدیر آموزش و دپارتمان مالی و مدیریت)، جناب آقای مهندس حسن آبادی(مدیر توسعه ارتباطات)، جناب آقای مهندس قره بیگلو(مدیر توسعه بازار) و همچنین جناب آقای دکتر اشرف (معاون اجرایی پی پاک)، سرکار خانم مهندس خردمند (مدیربازاریابی و روابط عمومی)، سرکار خانم ایزدی(مدیر آموزش پی‌پاک) بهره مند بوده‌ایم.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.