اخذ گواهینامه تایید صلاحیت تامین‌کننده خدمات در حوزه مدیریت سیستم کیفیت کارگاه‌های ساخت کشتی از موسسه رده بندی آسیا
با تلاش همکاران واحد پروژه های صنعتی و همچنین همکاری پرسنل سایت بندر عباس شرکت پرنیان پایش اندیشه کادوس، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت تامین کننده خدمات در حوزه مدیریت سیستم کیفیت کارگاه های ساخت کشتی از موسسه رده بندی آسیا شد.

با توجه به استراتژیک بودن صنعت کشتی سازی در ایران به دلیل ارتباط مستقیم با صنایع نفت و گاز و از طرفی مرزهای آبی طولانی در ایران که بر اهمیت این صنعت افزوده است و همچنین وابسته بودن صنایع جانبی دیگر به این صنعت، ظرفیت اشتغال زایی بسیار بالا می‌باشد. ما در کنار بزرگان و فعالان صنعت کشتی سازی هستیم تا از درستی و کیفیت فعالیتها و سلامت کار اطمینان یابیم و همچنین دوستی با محیط زیست را معنا دهیم.

مؤسسه رده‌بنـدی آسـیا با ۹ شعبه واقع در بنـادر اصلی کشور و چندین نمایندگی در کشورهای همجوار، یکی از مؤسسات مورد تأیید سازمان بنادر و دریانوردی است و به نیابت از آن سازمان، گواهینامه های قانونی جهت تردد ایمن شناورها و صنایع مرتبط به آنها را صادر می کند. علاوه بر بازرسی های مرتبط دریایی، این شرکت در زمینه انجام ارزیابی انطباق و تأیید شرکت های ارائه دهنده خدمات بر اساس استانداردهای بین‌المللی نیز فعالیت دارد.

شایان ذکر است دریافت این گواهینامه جهت انجام امور کنترل کیفیت و استاندارد سازی در حوزه طراحی، ساخت و تعمیرات انواع شناور در کارگاه های ساخت کشتی الزامی می‌باشد

.

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.