ما را در جامعه های مجازی دنبال کنید.

میدان پالیزی، خیابان شهید قندی، پلاک 76، واحد 4 و 13
ایران ، تهران

آموزش

آموزش

آموزش بهترین راه برای تبدیل کردن دنیا به جای بهتری برای زندگیست. برای همین یاد می‌گیریم و هر آنچه که یاد گرفتیم را به دیگران می‌آموزیم!

آموزش کارکنان فرآیندی برای سازگاری افراد با محیط سازمانی و در نتیجه انطباق سازمان با محیط بیرونی است. برنامه‌ریزی آموزشی عمدتا اهدافی از قبیل افزایش میزان اطلاعات، دانش، مهارت‌ها و قابلیت‌های کارکنان رادنبال می‌کنند و آنان را برای ایفای وظایف شخصی خود و قبول مسئولیت‌های جدید در سازمان، بیش از پیش آماده‌ و مجهز می‌سازد و در نتیجه با افزایش فهم کارکنان موجب افزایش کارایی و اثر بخشی می‌شود و در نهایت سازمان را به سمت اهداف تعیین شده سوق خواهد داد.

با توسعه و پیشرفت فن‌آوری و با توجه به نگرانی‌های جامعه جهانی از جمله آلودگی هوا، مصرف انرژی و پاندمی کرونا، این شرکت در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی از راه دور، بستر‌های لازم نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را مهیا نموده است.

شرکت PPAK به عنوان مرکز آموزشی همکار اداره کل استاندارد استان تهران، با بهره‌مندی از اساتید مجرب و متخصص، امکانات و تجهیزات آموزشی مدرن، اینترنت پرسرعت فیبر نوری، سرور اختصاصی، بک آپ گیری هوشمند، نرم‌افزارهای ضد ویروس و بدافزار، سیستم مدیریت آموزش (LMS) و با همکاری مراکز آموزشی معتبر از جمله دهکده جهانی آموزش و مهارت، مرکز رشد قشم و دانشگاه علمی و کاربردی، دوره‌های آموزشی در سطح استانداردهای جهانی برگزار می‌نماید.

بالا بردن توانمندیهای مهارتی مدیران و پرسنل

توسعه همکاریها و مبادلات علمی و فنی با مراکز آموزشی و دستگاه‌های اجرایی

برگزاری دوره‌های آموزشی سفارشی یاVIP

استانداردسازی آموزش

طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی اختصاصی در محل سازمانها

اعطا گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان

ویژگیهای بخش آموزش شرکت بازرسی پرنیان پایش اندیشه کادوس