تائیدیه قیمت پرفرما

شرکت بازرسی پی پاک دارنده مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا به بانک های ارائه دهنده اعتبار و خریداران محترم جهت حصول اطمینان از صحت قیمت و ارزش پیش فاکتورها (پرفرماها) خدمت رسانی کند.

درخواست تائیدیه قیمت پرفرما از سوی بانک ارائه دهنده اعتبار:

بنا بر در خواست بانک مسئول گشايش اعتبار، شرکت بازرسی پی پاک با توجه به امکانات و اطلاعات بدست آمده از استعلام ها، به بررسی قیمت اقلام پیش فاکتور می پردازد. در صورت تناسب قیمت  اقلام پیش فاکتور با قیمت روز این اقلام در بازار، شرکت بازرسی پی پاک اقدام به صدور تائيدیه می نماید. در نهایت بانک گشايش کننده اعتبار پس از دریافت تاییدیه شرکت بازرسی پی پاک و اطمينان از قيمت واقعي کالا با اخذ وثايق کافي از خریدار اقدام به گشايش اعتبار به نفع خريدار مي نمايد.

درخواست تائیدیه قیمت پرفرما از سوی خریداران محترم:

بنا بر در خواست خریدار کالا، شرکت بازرسی پی پاک با مقایسه مشخصات فنی کالا با کالاهای مشابه ارائه شده توسط شرکت های دیگر و اطلاعات بدست آمده از استعلام ها، به بررسی صحت قیمت اقلام پیش فاکتور می پردازد. در صورت تناسب قیمت های پیش فاکتور با قیمت روز کالا در بازار، شرکت بازرسی پی پاک اقدام به صدور تائيدیه می نماید و این اطمینان را به خریدار کالا می دهد که ارزش کالای خریداری شده وی متناسب و مناسب با قیمت بازار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.